Grupa miłośników medycyny sportu to zespół pasjonatów, którzy łączą swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie medycyny sportowej, aby pomagać sportowcom w osiągnięciu ich celów i zapobieganiu kontuzjom.

Nasza misja

Naszą misją jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez edukację sportowców oraz trenerów w zakresie zdrowego odżywiania, treningów oraz profilaktyki kontuzji. Stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia, zwracając uwagę na równowagę między ciałem, umysłem i duchem.

Nasza historia

Grupa miłośników medycyny sportu została założona w 2010 roku przez zespół redaktorów, którzy mieli wspólną pasję do zdrowia i sportu. Od tamtej pory, zyskaliśmy zaufanie wielu sportowców, którzy korzystają z naszych usług i doradztwa w zakresie zdrowia i treningów.

Rekord

Zespół specjalistów

Jan Kowalczyk

Redaktor naczelny

Jan próbował kiedyś swoich własnych sił w sporcie zawodowym, jako obiecujący piłkarz. Obecnie stara się doradzać innym. Zarządza całą redakcją i sekcją Diety.

Maria Nowak

Redaktor działu profilaktyka

Maria specjalizuje się wpisaniu o zapobieganiu kontuzji. Prywatnie, uwielbia pilates.

Piotr Kaczmarek

Redaktor działu rehabilitacje

Piotr jest absolwentem studiów fizjoterapeutycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Posiada bogate doświadczenie redagowaniu profesjonalnych tekstów dotyczących rehabilitacji.

Waldemar Kojzar

Redaktor działu Kontuzje

Waldemar specjalizuje się we wszelkiego rodzaju kontuzjach. Zawsze posiada dobre rady dla sportowców.